Chmelová Eva (Bratislava 1962)
Zátiší, signováno a datováno vpravo dole Chmelová 88, akryl/plátno, 115 x 105 cm, lišta (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |